“ASG Business Aviation” MMC-nin bir qrup işçi heyəti Ümmumilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 102-ci ildönümünə həsr olunmuş idman yarışlarına qatılıblar.
Aviasiya İşçiləri Həmkarlar İttifaqı Respublika komitəsinin təşkilatçılığı ilə həyata keçirilən yarışlarda, “ASG Business Aviation” MMC-nin işçi heyətindən formalaşan həvəskar idmançıları mini-futbol, nərd və şahmat olmaqla 3 fərqli idman növündə təmsil olunacaqlar.
Mini-futbol üzrə yarışda “ASG Business Aviation” forması altında Mahir Mirzəyev, Rəvan Yusubov, Vüsal Məhərrəmov, Samir Muradov, Əlihüseyn Məmmədxanov, Elnur Əliyev, Mirrüfət Elşən, Ruslan Əhmədov, Aslan Mahmudov, Mikail Mahmudov kimi həvəskar futbolçular öz məharətlərini göstərəcəklər.
Stolüstü idman yarışlarında isə Əyyub Hüseynov şahmatda, Rauf Dadaşov, Pərviz Məmmədov, Qasım Qasımov isə nərddə komitənin digər iştirakçılarına qarşı yarışacaqlar.
“ASG Business Aviation” MMC-nin adından Ümmumilli lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 102-ci ildönümünə həsr olunmuş idman yarışlarında iştirak edən əməkdaşlara uğurlar arzulayırıq!

A group of employees from ASG Business Aviation LLC took part in sports competitions dedicated to the 102nd anniversary of the birth of the National Leader Heydar Aliyev.
At the competitions organized by the Republican Committee of the Aviation Workers' Trade Union, the ASG Business Aviation team, composed of the company’s employees, will represent the organization in three sports: mini-football, backgammon, and chess.
In the mini-football tournament, amateur footballers such as Mahir Mirzayev, Ravan Yusubov, Vusal Magerramov, Samir Muradov, Aliguseyn Mamedkhanov, Elnur Aliyev, Mirrufat Elshan, Ruslan Akhmedov, Aslan Makhmudov, and Mikail Makhmudov, wearing the ASG Business Aviation uniform, will showcase their skills.
In table games, the company will be represented by Eyyub Guseynov in chess, and Rauf Dadashov, Parviz Mamedov, and Gasim Gasimov in backgammon, competing against other participants from the committee.
On behalf of ASG Business Aviation LLC, we wish the best of luck to our employees taking part in the sports competitions dedicated to the 102nd anniversary of the birth of the National Leader Heydar Aliyev!